Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
abdullah gul
Cinema Addict - 1298 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2009
Location: Ankara, Turkey
Age: 61
Gender: Male
Status: Attached
Bio: Don't Believe the Hype
Recent Rankings
95 Mulholland Drive (2001) - May 28, 2012
53 Avatar (2009) - May 25, 2012
64 Another Earth (2011) - May 24, 2012
12 Rollerball (2002) - May 24, 2012
64 Rollerball (1975) - May 21, 2012
54 Center of the World (2001) - May 07, 2012
81 Rubber’s Lover (1996) - May 05, 2012
50 Saw (2004) - May 03, 2012
76 Pereval (1988) - May 01, 2012
68 The Others (2001) - Apr 30, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with abdullah gul. Why not go rank more films, then come back and check it out again?