abelle97

abelle97
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% The Iron Giant (1999) - Rated 29 Mar 2011
80 50% Zodiac (2007) - Rated 29 Mar 2011
70 30% Undercover Brother (2002) - Rated 29 Mar 2011
70 30% Blazing Saddles (1974) - Rated 29 Mar 2011
65 13% Super Size Me (2004) - Rated 28 Mar 2011
65 13% Three Amigos! (1986) - Rated 28 Mar 2011
40 3% Braveheart (1995) - Rated 28 Mar 2011
90 83% The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Mar 2011
90 83% The Miracle of Morgan's Creek (1944) - Rated 28 Mar 2011
85 63% The Ghost and Mrs. Muir (1947) - Rated 28 Mar 2011