aberroyc

aberroyc
Movie Buff - 267 Film Ratings
Member Since: 20 May 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 21 May 2007
50 22% Lake Placid (1999) - Rated 21 May 2007
75 39% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 21 May 2007
50 22% X-Men (2000) - Rated 21 May 2007
75 39% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 21 May 2007
70 34% The Waterboy (1998) - Rated 21 May 2007
60 27% Mallrats (1995) - Rated 21 May 2007
30 14% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 21 May 2007
40 19% Legally Blonde (2001) - Rated 21 May 2007
10 4% Starsky & Hutch (2004) - Rated 21 May 2007