Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
abeskatch
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2008
Location: Canada
Recent Rankings
70 The Waterboy (1998) - Dec 19, 2008
80 Animal House (1978) - Dec 19, 2008
75 March of the Penguins (2005) - Dec 19, 2008
85 Dog Day Afternoon (1975) - Dec 19, 2008
85 Bonnie and Clyde (1967) - Dec 19, 2008
85 The Shining (1980) - Dec 19, 2008
80 The Longest Day (1962) - Dec 19, 2008
85 Wall Street (1987) - Dec 19, 2008
70 The Terminal (2004) - Dec 19, 2008
70 Walk the Line (2005) - Dec 19, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with abeskatch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?