![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abfabcub | |
![]() |
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2008
Location: Upper Arlington, OH, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Madea's Family Reunion (2006) - Jul 18, 2008 |
| 95 | Daddy's Little Girls (2007) - Jul 18, 2008 |
| 94 | Why Did I Get Married? (2007) - Jul 18, 2008 |
| 94 | Meet the Browns (2008) - Jul 18, 2008 |
| 95 | Diary of a Mad Black Woman (2005) - Jul 18, 2008 |
| 100 | The Wizard of Oz (1939) - Jul 18, 2008 |
| 100 | The Goodbye Girl (1977) - Jul 18, 2008 |
| 95 | Serial Mom (1994) - Jul 18, 2008 |
| 96 | Definitely, Maybe (2008) - Jul 18, 2008 |
| 95 | The In-Laws (2003) - Jul 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |