Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
abhigna
Movie Buff - 452 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: Bangalore, Karnataka, India
Recent Rankings
80 Porco Rosso (1992) - Apr 09, 2011
78 Sideways (2004) - Apr 09, 2011
80 The Game (1997) - Apr 03, 2011
84 The Graduate (1967) - Apr 03, 2011
85 Man on Wire (2008) - Apr 03, 2011
65 Dennis the Menace (1993) - Apr 03, 2011
74 Lethal Weapon 2 (1989) - Apr 03, 2011
72 Encino Man (1992) - Apr 03, 2011
80 Munich (2005) - Apr 03, 2011
88 Unforgiven (1992) - Apr 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with abhigna. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
abhigna's Favorite...
DirectorsSatoshi Kon