Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
abmacomber
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 Ponyo (2008) - Aug 28, 2009
90 Nausicaä (1984) - Aug 20, 2009
90 The Outsiders (1983) - Aug 20, 2009
85 The Sandlot (1993) - Aug 20, 2009
95 The Diary of Anne Frank (1959) - Aug 20, 2009
85 The Truman Show (1998) - Aug 20, 2009
85 My Neighbor Totoro (1988) - Aug 20, 2009
80 Radio (2003) - Aug 20, 2009
90 The Green Mile (1999) - Aug 20, 2009
90 12 Angry Men (1957) - Aug 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with abmacomber. Why not go rank more films, then come back and check it out again?