![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aboulala | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2010
Location: France
|

| 52 | The Wild One (1953) - Sep 13, 2010 |
| 40 | Ip Man (2008) - Sep 04, 2010 |
| 35 | Kick-Ass (2010) - Sep 04, 2010 |
| 30 | Bienvenue chez les Ch'tis (2008) - Aug 20, 2010 |
| 80 | Che: Part One (2008) - Aug 19, 2010 |
| 70 | The Girlfriend Experience (2009) - Aug 19, 2010 |
| 85 | The Informant! (2009) - Aug 19, 2010 |
| 93 | Casino (1995) - Aug 19, 2010 |
| 85 | To Be or Not to Be (1942) - Aug 19, 2010 |
| 35 | Alice in Wonderland (2010) - Aug 19, 2010 |
| Directors | David Cronenberg |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |