![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aboutpuddles | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 94 | The World (2004) - Dec 12, 2008 |
| 92 | Paprika (2006) - Dec 11, 2008 |
| 90 | The Third Man (1949) - Dec 11, 2008 |
| 92 | Taxi Driver (1976) - Dec 11, 2008 |
| 97 | Once (2007) - Dec 11, 2008 |
| 90 | Osama (2003) - Dec 11, 2008 |
| 85 | Mulholland Drive (2001) - Dec 11, 2008 |
| 77 | Kids (1995) - Dec 11, 2008 |
| 90 | O Lucky Man! (1973) - Dec 11, 2008 |
| 91 | If.... (1968) - Dec 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |