![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abraxis | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: Czech Republic
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 89 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Analyze That (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Antitrust (2001) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |