![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abruno9785 | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2009
Location: USA
|

| 85 | Speed (1994) - Apr 21, 2009 |
| 90 | Band of Brothers (2001) - Apr 21, 2009 |
| 100 | Garden State (2004) - Apr 21, 2009 |
| 90 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Apr 21, 2009 |
| 89 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 21, 2009 |
| 87 | Men in Black (1997) - Apr 21, 2009 |
| 95 | The Departed (2006) - Apr 21, 2009 |
| 89 | The Incredible Hulk (2008) - Apr 21, 2009 |
| 87 | Troy (2004) - Apr 21, 2009 |
| 89 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Apr 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |