![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
absalom | |
![]() |
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2008
Location: Wroclaw, Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | Mary and Max (2009) - Nov 13, 2011 |
| 90 | Exit Through the Gift Shop (2010) - Nov 13, 2011 |
| 91 | Baarìa (2009) - Nov 13, 2011 |
| 87 | Baby sa jakies inne (2011) - Nov 13, 2011 |
| 79 | The English Patient (1996) - Nov 13, 2011 |
| 90 | Into the Wild (2007) - Jul 31, 2008 |
| 84 | The Other Boleyn Girl (2008) - Jul 30, 2008 |
| 92 | Schindler's List (1993) - Jul 30, 2008 |
| 79 | The Contender (2000) - Jul 30, 2008 |
| 88 | WALL·E (2008) - Jul 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |