![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
absinthion | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2009
Location: UK
|

| 5 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Nov 15, 2009 |
| 80 | Dracula (1992) - Nov 15, 2009 |
| 80 | Silent Hill (2006) - Nov 15, 2009 |
| 90 | Battle Royale (2000) - Nov 15, 2009 |
| 80 | The Fly (1986) - Nov 15, 2009 |
| 80 | Evil Dead II (1987) - Nov 15, 2009 |
| 80 | Cube (1997) - Nov 15, 2009 |
| 50 | Secret Window (2004) - Nov 15, 2009 |
| 90 | [Rec] (2007) - Nov 15, 2009 |
| 80 | Resident Evil (2002) - Nov 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |