![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
a.c. | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2010
Location: Istanbul, Güngören, Turkey
|
|
Bio: just a regular guy.
| |

| 100 | Kick-Ass (2010) - Nov 16, 2010 |
| 56 | Fantastic Four (2005) - Sep 09, 2010 |
| 88 | Blood Diamond (2006) - Sep 09, 2010 |
| 70 | Antz (1998) - Sep 09, 2010 |
| 61 | Unbreakable (2000) - Sep 09, 2010 |
| 100 | The Matrix Reloaded (2003) - Sep 09, 2010 |
| 90 | The Terminal (2004) - Sep 09, 2010 |
| 100 | Scent of a Woman (1992) - Sep 09, 2010 |
| 20 | White Noise (2005) - Sep 09, 2010 |
| 99 | American History X (1998) - Sep 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |