![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
acarina | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2010
Location: Turkey
|

| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - May 13, 2011 |
| 80 | Memento (2001) - May 13, 2011 |
| 65 | Manhattan (1979) - May 13, 2011 |
| 45 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - May 13, 2011 |
| 70 | American Beauty (1999) - May 13, 2011 |
| 65 | Pan's Labyrinth (2006) - May 13, 2011 |
| 70 | Trainspotting (1996) - Sep 03, 2010 |
| 70 | The Science of Sleep (2006) - Sep 03, 2010 |
| 75 | Dead Poets Society (1989) - Sep 03, 2010 |
| 70 | Walk the Line (2005) - Sep 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |