![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
acbittar | |
![]() |
Movie Buff - 260 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 5 | Kicking & Screaming (2005) - Apr 28, 2008 |
| 60 | Donnie Darko (2001) - Apr 28, 2008 |
| 70 | There Will Be Blood (2007) - Apr 28, 2008 |
| 60 | 5x2 (2004) - Apr 14, 2008 |
| 10 | The Nutty Professor (1996) - Apr 14, 2008 |
| 10 | Dr. Dolittle (1998) - Apr 14, 2008 |
| 10 | Double Jeopardy (1999) - Apr 14, 2008 |
| 80 | Bus 174 (2002) - Apr 14, 2008 |
| 50 | Elite Squad (2007) - Apr 14, 2008 |
| 60 | Garden State (2004) - Apr 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |