achaholic

achaholic
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
Location: Hampstead, MD
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 12 Sep 2009
80 65% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 14 Jun 2009
10 6% Rookie of the Year (1993) - Rated 14 Jun 2009
90 84% UHF (1989) - Rated 14 Jun 2009
75 53% Die Hard 2 (1990) - Rated 14 Jun 2009
35 13% Terminator Salvation (2009) - Rated 14 Jun 2009
50 20% Hancock (2008) - Rated 14 Jun 2009
95 94% The Hangover (2009) - Rated 14 Jun 2009
40 15% Bruce Almighty (2003) - Rated 19 Aug 2007
50 20% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 19 Aug 2007