![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
acheyne | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Canada
|

| 87 | The Incredibles (2004) - Sep 20, 2010 |
| 87 | Clerks (1994) - Sep 20, 2010 |
| 94 | Inception (2010) - Sep 20, 2010 |
| 84 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Sep 20, 2010 |
| 81 | You've Got Mail (1998) - Sep 20, 2010 |
| 87 | Shakespeare in Love (1998) - Sep 20, 2010 |
| 88 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Police Academy (1984) - Sep 20, 2010 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Cast Away (2000) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |