![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aciccarone | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: Canada
|

| 81 | Shaun of the Dead (2004) - Sep 05, 2008 |
| 80 | Brokeback Mountain (2005) - Sep 05, 2008 |
| 95 | Cinema Paradiso (1988) - Sep 05, 2008 |
| 60 | Irreversible (2002) - Sep 05, 2008 |
| 68 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Sep 05, 2008 |
| 72 | Super Troopers (2002) - Sep 05, 2008 |
| 88 | Lost in Translation (2003) - Sep 05, 2008 |
| 20 | City Slickers II: The Legend of Curly's Gold (1994) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Kinsey (2004) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Beetlejuice (1988) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |