Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
acidelia
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2009
Location: India
Recent Rankings
75 Cabin Fever (2002) - Jun 09, 2009
75 Phone Booth (2003) - Jun 09, 2009
80 Stigmata (1999) - Jun 09, 2009
75 City of God (2003) - Jun 09, 2009
80 Unbreakable (2000) - Jun 09, 2009
85 Seven (1995) - Jun 09, 2009
60 Disturbia (2007) - Jun 09, 2009
75 Thirteen Ghosts (2001) - Jun 09, 2009
80 Gattaca (1997) - Jun 09, 2009
75 Pleasantville (1998) - Jun 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with acidelia. Why not go rank more films, then come back and check it out again?