Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
acroyals
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2010
Location: USA
Recent Rankings
93 Blue Velvet (1986) - Jul 01, 2010
0 Pearl Harbor (2001) - Jul 01, 2010
58 Equilibrium (2002) - Jul 01, 2010
83 Philadelphia (1993) - Jul 01, 2010
84 Oldboy (2003) - Jul 01, 2010
85 American History X (1998) - Jul 01, 2010
74 Tropic Thunder (2008) - Jul 01, 2010
50 Seven (1995) - Jul 01, 2010
0 Crank (2006) - Jul 01, 2010
78 Little Nicky (2000) - Jul 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with acroyals. Why not go rank more films, then come back and check it out again?