![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
acsardinhav | |
![]() |
Film Freak - 510 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2008
Location: Porto, Portugal, Portugal
|

| 55 | Asterix at the Olympic Games (2008) - Sep 22, 2009 |
| 60 | Flawless (2008) - Sep 22, 2009 |
| 72 | Public Enemies (2009) - Sep 22, 2009 |
| 80 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Sep 22, 2009 |
| 83 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 22, 2009 |
| 41 | Wet Hot American Summer (2001) - Jun 26, 2009 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - Jun 26, 2009 |
| 71 | Fracture (2007) - Jun 26, 2009 |
| 79 | Mystic River (2003) - Jun 22, 2009 |
| 72 | Powder Blue (2009) - Jun 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |