![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
acting up | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2008
Location: USA
|

| 87 | Goldfinger (1964) - Nov 09, 2008 |
| 93 | Closer (2004) - Nov 09, 2008 |
| 80 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Nov 09, 2008 |
| 92 | Aliens (1986) - Nov 09, 2008 |
| 87 | Devil's Advocate (1997) - Nov 09, 2008 |
| 85 | True Lies (1994) - Nov 09, 2008 |
| 87 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Nov 09, 2008 |
| 55 | The Ring Two (2005) - Nov 09, 2008 |
| 90 | Sarah Silverman: Jesus is Magic (2005) - Nov 09, 2008 |
| 78 | Scrooged (1988) - Nov 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |