![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
acu143 | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: May 27, 2010
Location: USA
|

| 50 | Along Came Polly (2004) - May 27, 2010 |
| 45 | The Sisterhood of the Traveling Pants (2005) - May 27, 2010 |
| 45 | The Ladykillers (2004) - May 27, 2010 |
| 25 | The Hot Chick (2002) - May 27, 2010 |
| 70 | Hot Fuzz (2007) - May 27, 2010 |
| 65 | Thank You for Smoking (2006) - May 27, 2010 |
| 65 | Saving Silverman (2001) - May 27, 2010 |
| 65 | Catch Me If You Can (2002) - May 27, 2010 |
| 60 | Fun with Dick and Jane (2005) - May 27, 2010 |
| 60 | Knocked Up (2007) - May 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |