![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
acylon | |
![]() |
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2008
|

| 99 | Run Lola Run (1998) - Dec 16, 2008 |
| 95 | The Cable Guy (1996) - Dec 16, 2008 |
| 98 | Back to the Future Part II (1989) - Dec 16, 2008 |
| 97 | Say Anything... (1989) - Dec 16, 2008 |
| 96 | Pretty Woman (1990) - Dec 16, 2008 |
| 89 | Last Action Hero (1993) - Dec 16, 2008 |
| 98 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 16, 2008 |
| 20 | Little Nicky (2000) - Dec 16, 2008 |
| 97 | Jackass: The Movie (2002) - Dec 16, 2008 |
| 99 | The Big Blue (1988) - Dec 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |