![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ada | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2006
Location: Israel
|
| 88 | Jules and Jim (1962) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Magnolia (1999) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Wild at Heart (1990) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Seven Year Itch (1955) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Apartment (1960) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Sunset Blvd. (1950) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Guys and Dolls (1955) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |