Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
adamcrane
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
89 Die Hard (1988) - Aug 18, 2009
80 Fierce Creatures (1997) - Aug 18, 2009
75 Maid in Manhattan (2002) - Aug 18, 2009
90 The Truman Show (1998) - Aug 18, 2009
85 Wild Things (1998) - Aug 18, 2009
92 The Queen (2006) - Aug 18, 2009
96 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 18, 2009
86 Mars Attacks! (1996) - Aug 18, 2009
95 The Usual Suspects (1995) - Aug 18, 2009
90 Die Hard 2 (1990) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with adamcrane. Why not go rank more films, then come back and check it out again?