adamedwards

adamedwards
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 81% Casablanca (1942) - Rated 09 Aug 2008
91 31% The Hustler (1961) - Rated 09 Aug 2008
89 9% Cool Hand Luke (1967) - Rated 09 Aug 2008
89 9% Blade Runner (1982) - Rated 09 Aug 2008
93 45% Reservoir Dogs (1992) - Rated 09 Aug 2008
98 81% Pulp Fiction (1994) - Rated 09 Aug 2008
93 45% The Third Man (1949) - Rated 09 Aug 2008
90 22% On the Waterfront (1954) - Rated 09 Aug 2008
95 63% Léon: The Professional (1994) - Rated 09 Aug 2008
95 63% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Aug 2008