![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adamhstevens | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: UK
|

| 94 | Heat (1995) - Aug 19, 2009 |
| 70 | 28 Days Later (2002) - Aug 19, 2009 |
| 81 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 19, 2009 |
| 77 | Finding Neverland (2004) - Aug 19, 2009 |
| 79 | The Deer Hunter (1978) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Entrapment (1999) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Minority Report (2002) - Aug 19, 2009 |
| 20 | Wild Wild West (1999) - Aug 19, 2009 |
| 70 | The Virgin Suicides (1999) - Aug 19, 2009 |
| 74 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |