Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
adamlmadsen
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: May 6, 2008
Location: copenhagen, denmark, Denmark
Recent Rankings
87 Deliverance (1972) - May 07, 2008
86 Taxi Driver (1976) - May 07, 2008
73 Michael Clayton (2007) - May 07, 2008
87 The Basketball Diaries (1995) - May 07, 2008
77 Romeo + Juliet (1996) - May 07, 2008
78 Scarface (1983) - May 07, 2008
86 25th Hour (2002) - May 07, 2008
87 Devil's Advocate (1997) - May 07, 2008
78 Psycho (1960) - May 07, 2008
92 Jerusalem (1996) - May 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with adamlmadsen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?