Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
adamnewsome
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2009
Location: chester, va, USA
Bio: movies movies movies, lynch , fellini, kubrick, hitchcock amongst faves
Recent Rankings
41 Jerry Maguire (1996) - Mar 19, 2009
82 An Inconvenient Truth (2006) - Mar 19, 2009
75 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Mar 19, 2009
64 The Da Vinci Code (2006) - Mar 19, 2009
65 Layer Cake (2004) - Mar 19, 2009
72 Trading Places (1983) - Mar 19, 2009
70 The Rock (1996) - Mar 19, 2009
85 Young Frankenstein (1974) - Mar 19, 2009
55 Beethoven (1992) - Mar 19, 2009
50 Cabin Fever (2002) - Mar 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with adamnewsome. Why not go rank more films, then come back and check it out again?