adampk

adampk
Movie Buff - 279 Film Ratings
Member Since: 29 May 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 23% The Two of Us (1967) - Rated 29 May 2013
55 20% The Slender Thread (1965) - Rated 29 May 2013
99 62% Young Mr. Lincoln (1939) - Rated 29 May 2013
100 82% Stagecoach (1939) - Rated 29 May 2013
90 44% The Hurricane (1937) - Rated 29 May 2013
75 32% Rio Bravo (1959) - Rated 29 May 2013
65 27% Monkey Business (1952) - Rated 29 May 2013
100 82% His Girl Friday (1940) - Rated 29 May 2013
99 62% Bringing Up Baby (1938) - Rated 29 May 2013
85 39% On the Waterfront (1954) - Rated 29 May 2013