![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adamr | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2010
Location: Cornwall, UK
|

| 90 | Cloverfield (2008) - Jul 12, 2010 |
| 88 | Deep Blue Sea (1999) - Jul 12, 2010 |
| 91 | Dumb and Dumber (1994) - Jul 12, 2010 |
| 70 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Jul 12, 2010 |
| 90 | Rocky IV (1985) - Jul 12, 2010 |
| 91 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jul 12, 2010 |
| 85 | Eraser (1996) - Jul 12, 2010 |
| 87 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Jul 12, 2010 |
| 90 | Jaws (1975) - Jul 12, 2010 |
| 83 | Rat Race (2001) - Jul 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |