![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adamskf1317 | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: Boulder, Colorado, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 14, 2009 |
| 80 | Practical Magic (1998) - Aug 14, 2009 |
| 85 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 14, 2009 |
| 70 | Minority Report (2002) - Aug 14, 2009 |
| 85 | Mystic River (2003) - Aug 14, 2009 |
| 75 | The Conversation (1974) - Aug 14, 2009 |
| 50 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 14, 2009 |
| 65 | The Mask (1994) - Aug 14, 2009 |
| 70 | I Am Legend (2007) - Aug 14, 2009 |
| 65 | Fantastic Four (2005) - Aug 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |