![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adamspruijt | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: St Cath, ON, Canada
|

| 100 | Batman Begins (2005) - Oct 03, 2009 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Oct 03, 2009 |
| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 03, 2009 |
| 80 | Frailty (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Hot Fuzz (2007) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Harsh Times (2006) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Casino Royale (2006) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Matrix (1999) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |