![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adamstjohn | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Germany
|

| 80 | Léon: The Professional (1994) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Let the Right One In (2008) - Aug 19, 2009 |
| 90 | As Good As It Gets (1997) - Aug 19, 2009 |
| 60 | War of the Worlds (2005) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Ice Age (2002) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Sin City (2005) - Aug 19, 2009 |
| 80 | We Were Soldiers (2002) - Aug 19, 2009 |
| 80 | A Knight's Tale (2001) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Babel (2006) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Schindler's List (1993) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |