![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adas | |
![]() |
Movie Buff - 375 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 90 | The Constant Gardener (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | L.A. Confidential (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Thelma & Louise (1991) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Shanghai Knights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | The Cell (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |