![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
addie | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Sep 14, 2007
Location: Ireland
|

| 20 | Insomnia (2002) - Sep 14, 2007 |
| 16 | Ocean's Eleven (2001) - Sep 14, 2007 |
| 19 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Sep 14, 2007 |
| 17 | Year of the Dog (2007) - Sep 14, 2007 |
| 18 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Sep 14, 2007 |
| 15 | Elf (2003) - Sep 14, 2007 |
| 14 | Blade II (2002) - Sep 14, 2007 |
| 13 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Sep 14, 2007 |
| 12 | Awakenings (1990) - Sep 14, 2007 |
| 11 | The Rundown (2003) - Sep 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |