![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adeline | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2009
Location: deerfield beach, fl, USA
|

| 90 | Love Me If You Dare (2003) - Jun 21, 2009 |
| 90 | Tell No One (2008) - Jun 21, 2009 |
| 80 | Save the Last Dance (2001) - Jun 21, 2009 |
| 90 | Million Dollar Baby (2004) - Jun 21, 2009 |
| 90 | Coyote Ugly (2000) - Jun 21, 2009 |
| 90 | Romeo + Juliet (1996) - Jun 21, 2009 |
| 90 | Titanic (1997) - Jun 21, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jun 21, 2009 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - Jun 21, 2009 |
| 90 | The Interpreter (2005) - Jun 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |