![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adityavik | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2009
Location: India
|

| 70 | Tales from the Crypt Presents: Demon Knight (1995) - Feb 17, 2009 |
| 76 | Twister (1996) - Feb 17, 2009 |
| 71 | Planet of the Apes (2001) - Feb 17, 2009 |
| 59 | Time Bandits (1981) - Feb 17, 2009 |
| 73 | The Rock (1996) - Feb 17, 2009 |
| 66 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Feb 17, 2009 |
| 62 | The Chronicles of Riddick (2004) - Feb 17, 2009 |
| 72 | Die Another Day (2002) - Feb 17, 2009 |
| 71 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Feb 17, 2009 |
| 91 | Back to the Future (1985) - Feb 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |