![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adk | |
![]() |
Film Freak - 519 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2007
Location: Belgium
|
| 50 | 101 Dalmatians (1961) - Dec 26, 2008 |
| 67 | Twilight (2008) - Dec 06, 2008 |
| 83 | The Dark Knight (2008) - Dec 06, 2008 |
| 71 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Oct 18, 2008 |
| 69 | Iron Man (2008) - Oct 18, 2008 |
| 72 | The Invasion (2007) - Oct 18, 2008 |
| 70 | Alvin and the Chipmunks (2007) - Oct 18, 2008 |
| 71 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Oct 18, 2008 |
| 70 | Shutter (2008) - Oct 18, 2008 |
| 65 | The Hitcher (2007) - Oct 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |