![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adoration | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2006
Location: UK
|

| 100 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Before Sunrise (1995) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Magnolia (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Waking Life (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |