Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
adramire
Movie Buff - 360 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Kurt & Courtney (1998) - Sep 29, 2008
65 Krippendorf's Tribe (1998) - Sep 29, 2008
75 Kingpin (1996) - Sep 29, 2008
75 King Kong (1933) - Sep 29, 2008
65 The King and I (1956) - Sep 29, 2008
60 Kindergarten Cop (1990) - Sep 29, 2008
80 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Sep 29, 2008
75 Kicking and Screaming (1995) - Sep 29, 2008
30 Kazaam (1996) - Sep 29, 2008
81 Jurassic Park (1993) - Sep 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with adramire. Why not go rank more films, then come back and check it out again?