![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adriennedawn | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2011
|

| 95 | Children of Men (2006) - Jul 25, 2011 |
| 93 | Shallow Grave (1994) - Jul 25, 2011 |
| 93 | Eddie Murphy Raw (1987) - Jul 25, 2011 |
| 91 | True Romance (1993) - Jul 25, 2011 |
| 86 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Jul 25, 2011 |
| 93 | Toy Story (1995) - Jul 25, 2011 |
| 85 | Die Hard (1988) - Jul 25, 2011 |
| 93 | The Matrix (1999) - Jul 25, 2011 |
| 92 | Michael Clayton (2007) - Jul 25, 2011 |
| 93 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jul 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |