![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
adru75 | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2011
Location: Argentina
|

| 90 | The Goonies (1985) - Sep 26, 2011 |
| 90 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Sep 25, 2011 |
| 40 | Capote (2005) - Sep 25, 2011 |
| 70 | Babel (2006) - Sep 25, 2011 |
| 85 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 23, 2011 |
| 75 | Shine a Light (2008) - Sep 23, 2011 |
| 80 | X-Men: The Last Stand (2006) - Sep 23, 2011 |
| 65 | Sherlock Holmes (2009) - Sep 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |