adventuring

adventuring
Movie Buff - 377 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2013
Location: Vienna, Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 65% Hysteria (2011) - Rated 27 Jun 2014
97 92% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 25 Jun 2014
90 70% The Informant! (2009) - Rated 23 Jun 2014
89 65% Cast Away (2000) - Rated 20 Jun 2014
15 6% The Roommate (2011) - Rated 20 Jun 2014
20 7% Richie Rich (1994) - Rated 20 Jun 2014
80 38% Killing Bono (2011) - Rated 20 Jun 2014
88 62% Aladdin (1992) - Rated 20 Jun 2014
83 46% Liar Liar (1997) - Rated 20 Jun 2014
80 38% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 20 Jun 2014