Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
adzt
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2011
Location: USA
Recent Rankings
60 The Bourne Identity (2002) - Aug 09, 2011
50 Spider-Man 2 (2004) - Aug 09, 2011
10 Hancock (2008) - Aug 09, 2011
80 Fight Club (1999) - Aug 09, 2011
50 The Machinist (2004) - Aug 09, 2011
80 The Warriors (1979) - Aug 09, 2011
80 Oldboy (2003) - Aug 09, 2011
100 City of God (2003) - Aug 09, 2011
40 Donnie Darko (2001) - Aug 09, 2011
60 Scarface (1983) - Aug 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with adzt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?