![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aeckhardt9 | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2008
Location: USA
|

| 100 | Juno (2007) - Oct 21, 2008 |
| 100 | Mean Girls (2004) - Oct 21, 2008 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Oct 21, 2008 |
| 100 | The Notebook (2004) - Oct 21, 2008 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 21, 2008 |
| 90 | Beautiful (2000) - Oct 21, 2008 |
| 100 | Uptown Girls (2003) - Oct 21, 2008 |
| 50 | The Virgin Suicides (1999) - Oct 21, 2008 |
| 20 | Pulse (2006) - Oct 21, 2008 |
| 15 | My Best Friend's Girl (2008) - Oct 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |