![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aerospac3 | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: USA
|

| 80 | Inception (2010) - Mar 07, 2011 |
| 85 | Sherlock Holmes (2010) - Mar 07, 2011 |
| 80 | Shaun of the Dead (2004) - Mar 07, 2011 |
| 95 | There Will Be Blood (2007) - Mar 07, 2011 |
| 95 | Stranger Than Fiction (2006) - Mar 07, 2011 |
| 75 | The Thing (1982) - Mar 07, 2011 |
| 85 | The Usual Suspects (1995) - Mar 07, 2011 |
| 5 | Paranormal Activity (2009) - Mar 07, 2011 |
| 85 | Good Night, and Good Luck (2005) - Mar 07, 2011 |
| 85 | Saving Private Ryan (1998) - Mar 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |