aesacus

aesacus
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2008
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Ghostbusters II (1989) - Rated 07 Jan 2008
70 33% Madagascar (2005) - Rated 07 Jan 2008
86 80% Reservoir Dogs (1992) - Rated 07 Jan 2008
90 88% X-Men (2000) - Rated 07 Jan 2008
80 64% Cruel Intentions (1999) - Rated 07 Jan 2008
76 53% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 07 Jan 2008
80 64% Changing Lanes (2002) - Rated 07 Jan 2008
80 64% No Man's Land (2001) - Rated 07 Jan 2008
80 64% Payback (1999) - Rated 07 Jan 2008
65 22% Dragon: The Bruce Lee Story (1993) - Rated 07 Jan 2008